Poradnik

 • jedno-czy-dwufunkcyjny-–-jaki-piec-wybrac-.jpg

  Jedno czy dwufunkcyjny – jaki piec gazowy wybrać?

  Wybór odpowiedniego rodzaju pieca to bardzo ważna kwestia, która będzie miała wpływ na przyszły komfort cieplny wszystkich domowników. Który piec będzie optymalnym rozwiązaniem dla Twojego domu – jedno- czy dwufunkcyjny?

 • jak-ustawa-antysmogowa-wplynie-na-ogrzewanie-naszych-domow.jpg

  Jak ustawa antysmogowa wpłynie na ogrzewanie naszych domów

  Wielki przełom w walce o lepszą jakość powietrza – sejmik małopolski przyjął ustawę antysmogową, która obejmie całe województwo. To ogromny, znaczący krok w stronę zmiany życia lokalnych mieszkańców na lepsze. Małopolska jest pierwszym regionem w naszym kraju, w którym przyjęto regulacje antysmogowe na poziomie całego województwa.

 • sterownik.jpg

  Jak ograniczyć koszty ogrzewania w domu, dzięki pokojowym regulatorom temperatury?

  Okres jesienno-zimowy to czas najwyższych opłat związanych z ogrzewaniem domowych pomieszczeń. Rozważne zarządzanie temperaturą, nowoczesne urządzenia grzewcze oraz elektroniczne sterowniki, które umożliwiają regulację temperatury to 3 elementy, dzięki którym zmniejszysz stałe wydatki związane z ogrzewaniem Twojego domu.

 • tlok.jpg

  Jaki kocioł C.O. wybrać: z podajnikiem tłokowym czy ślimakowym?

  Prawidłowo dobrany kocioł centralnego ogrzewania to inwestycja na długie lata, która zapewni nie tylko komfort użytkowania, lecz również ekonomiczny i energooszczędny tryb pracy. Jak dokonać właściwego wyboru, czym kierować się przy podejmowaniu decyzji? Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone - elando.pl
Script logo
Facebook