O firmie

Specjalistyczny sklep internetowy i stacjonarny

Elando.pl to firma zajmująca się hurtową oraz detaliczną sprzedażą kotłów gazowych i centralnego ogrzewania na paliwa stałe. Prowadzimy zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarny, który zlokalizowany jest w województwa śląskim, w miejscowości Porąbka przy ul. Bukietowej 8.

Kompleksowa obsługa na każdym etapie realizacji 

Działalność z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej prowadzimy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Naszym klientom oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę obejmującą m.in doradztwo przy doborze właściwego kotła, następnie jego montaż oraz pierwsze uruchomienie. Prowadzimy także serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

Bezpłatne konsultacje u klienta 

Dokładną wycenę oraz konsultację odnośnie doboru urządzeń przeprowadzamy bezpłatnie w domu klienta.

Nieustannie poszukujemy innowacji technologicznych

Do codziennej pracy podchodzimy z wielką pasją i entuzjazmem. Na bieżąco śledzimy rozwój nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dotyczących obsługi kotłowni oraz montażu modułów do zdalnego sterowania urządzeń.

Jakie elementy wyróżniają nasz zespół?

Firma Elando wyróżnia się na rynku zarówno profesjonalnym podejściem, rzetelnością oraz zaangażowaniem naszych specjalistów w realizację powierzonych im zadań. Wśród dotychczasowych klientów cieszymy się bardzo dobrą opinią.

Ogromną satysfakcję sprawia nam fakt, że klienci doceniają starania, jakich dokładamy, by świadczyć satysfakcjonujące usługi.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem elektronicznego formularza, który znajduje się w zakładce Kontakt. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w sklepie internetowym lub stacjonarnym. 

2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone - elando.pl
Script logo
Facebook