Tech ST-290 V3

Dwustanowy regulator pokojowy typu ST-290 wyprodukowany został przez niekwestionowanego lidera na polskim rynku - firmę TECH – i  służy do sterowania urządzeniami grzewczymi takimi, jak piec gazowy, olejowy, elektryczny lub też współpracuje ze sterownikiem kotła. Jego funkcja polega na utrzymaniu zadanej temperatury w lokalu mieszkalnym. Regulator wyposażony został w program dzień/noc oraz w możliwość ręcznej modyfikacji. Producent zapewnił także opcję zaprogramowania tygodniowego planu ogrzewania. 

Regulator pokojowy dwustanowy

* chwilowe podświetlenie
Regulator pokojowy typu ST-290 jest przeznaczony do sterowania urzadzeniem grzewczym (np. piecem gazowym, olejowym, elektrycznym lub sterownikiem kotła).Regulator ten ma za zadanie utrzymywać zadaną temperaturę w mieszkaniu przesyłając sygnał do urządzenia grzewczego (rozwarcie styku) z informacja o dogrzaniu pomieszczenia do wymaganej temperatury.

Funkcje realizowane przez sterownik:

sterowanie temperaturą pokojową
tygodniowy program ogrzewania
program dzień/noc
program ręczny
funkcja Optimum Start
funkcja grzanie/chłodzenie

Wyposażenie sterownika:

chwilowe podświetlenie wyświetlacza
wbudowany czujnik pokojowy
baterie


TECH Sterowniki to producent innowacyjnych, mikroprocesorowych urządzeń elektronicznych, specjalizujący się w konstruowaniu i wytwarzaniu zaawansowanych technologicznie, najwyższej klasy sterowników.
Tech ST-290 V3 - Galeria 4

  
Formularz kontaktowy
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone - elando.pl
Script logo
Facebook