De Dietrich MCR3 EVO

Model MCR 3 EVO to domowy kocioł wiszący zaprojektowany i wyprodukowany przez cenioną na polskim oraz zagranicznym rynku markę De Dietrich. To nowoczesne urządzenie grzewcze, które łączy w sobie funkcjonalność i minimalizm. Model MCR 3 EVO cechuje niezwykle prosta konstrukcja, intuicyjna obsługa oraz bardzo łatwy montaż. Kocioł wyposażony został w wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej palnik oraz zespół hydrauliczny wyprodukowany ze starannie wyselekcjonowanych komponentów. Konstrukcja kondensacyjna umożliwia odzysk ciepła zawartego w spalinach, co pozwala na osiągnięcie wysokiej sprawności - do 110,5%. 


MCR 3 EVO jest dostępny w wersji jedno funkcyjnej (c.o.) o mocach:

- 15 KW

- 24 KW

- 35 KW

oraz dwu funkcyjnej (c.o oraz c.w.u) o mocach:

- 24(c.o.)/28(c.w.u.) KW

- 31(c.o.)/35(c.w.u) KW


Kocioł MCR 3 EVO wyposażony został w intuicyjny system zdalnego sterowania, który sprawnie ułatwiają specjalistyczne regulatory SMART TC, iSense oraz cMix. Urządzenie cechują kompaktowe wymiary, dzięki którym może z łatwością zostać zamontowany nawet w niewielkim pomieszczeniu. Posiada trwały, aluminiowo-krzemowy wymiennik ciepła z ośmioletnią gwarancją od producenta oraz modułową budowę, która gwarantuje funkcjonalność i niezawodność.

 

Domowy kocioł MCR 3 EVO marki De Dietrich wyprodukowano zgodne z dyrektywą ErP z dn. 21 października 2009 r. ustanawiającą ogólne zasady ustalania wymogów dotyczących ekoprojektu dla produktów związanych z energią.

 

Wymiary:

  • wysokość 55 cm
  • szerokość 37 cm
  • głębokość 36 cm

 

Waga: 26 kg


Formularz kontaktowy

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą różnego typu urządzeń grzewczych, ale także oferujemy kompleksową obsługę z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej na terenie woj. śląskiego oraz małopolskiego. Zdecyduj się na profesjonalną usługę i doświadczonych specjalistów z Elando.pl!

Dokładną wycenę przeprowadzamy bezpłatnie na miejscu u klienta.

Polecamy także:
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone - elando.pl
Script logo
Facebook